Pro přispěvatele

Spolupráce portálu „Sekuritaci.cz“ s „Centrem pro bezpečnostní a strategická studia, o.s.“ umožnila portálu získat své mezinárodní standardní číslo seriálové publikace – ISSN 1802-6710. Díky tomu lze mj. studie zde uveřejněné použít ve Vašich životopisech. Apelujeme tím nejen na studenty oboru, budoucí odborníky na bezpečnost, ale též i na studenty jiných fakult a univerzit, jakožto i odbornou veřejnost, aby nám své texty neváhali zaslat. Texty budou posouzeny redakcí, která rozhodne o jejich zveřejnění (příspěvek může být zamítnut nebo případně autorovi navrácen k úpravě). Redakce si tímto vyhrazuje právo na drobné stylistické a grafické úpravy, v případě větších změn bude autor informován.

Portál přijímá příspěvky věnující se problematice bezpečnosti či mezinárodních vztahů. Našim cílem je zaplnit dosavadní mezeru v českých odborných internetových periodidcích s touto tématikou.

Studie splňující všechny nároky na odborný text (poznámkový aparát, abecední seznam použité literatury apod.) by měly obsahovat tyto náležitosti:

1. rozsah minimálně 18 000 znaků (10 normostran) a maximálně 27 000 znaků (15 normostran) včetně mezer;
2. český, slovenský nebo anglický jazyk;
3. anglosaský způsob citací;
4. stručnou anotaci příspěvku (3-5 vět);
5. klíčová slova vystihující charakter příspěvku.

Kromě studií rádi přijmeme i zajímavé příspěvky do kterékoliv z ostatních kategorií portálu. Pokud nepůjde o politickou agitaci apod., je jejich přijetí samozřejmostí.

Příspěvky zasílejte na info@sekuritaci.cz. Případné dotazy směřujte buď na info@sekuritaci.cz nebo na e-mailové adresy konkrétních redaktorů.

video Fault Lines: On the Front Lines with the Taliban

Aktuálně


iDNES

    Warning: simplexml_load_file(http://idnes.cz.feedsportal.com/c/34387/f/625936/index.rss): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Temporarily Unavailable in /mnt/data/accounts/s/sekuritaci/data/www/www/www/wp-content/themes/sekuritaci/sidebar.php on line 39

    Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://idnes.cz.feedsportal.com/c/34387/f/625936/index.rss" in /mnt/data/accounts/s/sekuritaci/data/www/www/www/wp-content/themes/sekuritaci/sidebar.php on line 39

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mnt/data/accounts/s/sekuritaci/data/www/www/www/wp-content/themes/sekuritaci/sidebar.php on line 41

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Anketa

Jaký bude osud Iráku?

Výsledky
Nahrávání ... Nahrávání ...

Spolupracujeme

Centrum pro bezpečnostní a strategická studia
C4SS
Jakub Janda
Project ARES