Redakce

David Rypel

E-mail: rypeld@gmail.com

Zástupce šéfredaktora. Student magisterského stupně Bezpečnostních a strategických studií na FSS MU. Přispívá do sekce post-sovětský prostor. Mimo to se zajímá také o bezpečnoszní aspekty religiozity a povstalectví.

Veronika Netolická

E-mail: v.netolicka@gmail.com

Zástupkyně šéfredaktora pro organizační záležitosti. Studentka magisterského oboru Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. Stará se o organizování veřejných akcí portálu. Během svého bakalářského studia absolvovala semestrální pobyt na univerzitě v Maastrichtu. V současné době působí v analytickém oddělení Transparency international.

Silvie Janičatová

E-mail: 414654@mail.muni.cz

Redaktorka. Studentka bakalářských oborů Mezinárodní vztahy a Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. Přispívá do sekce Euroatlantický prostor. Zaměřuje se na ozbrojené síly a obrannou politiku primárně Velké Británie či její „zvláštní vztah“ se Spojenými státy.

Kateřina Lišaníková

E-mail: lisanikova.k@mail.muni.cz

Redaktorka. Studentka magisterského oboru Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. Přispívá do sekce Euroatlantický prostor. Zaměřuje se na činnost Severoatlantické aliance a severní Evropy. Stážuje v Centru pro evropské a severoatlantické vztahy (CENAA) v Bratislavě.

Alžběta Bajerová

E-mail: bajerova.alzbeta@gmail.com

Redaktorka. Studentka bakalářských oborů Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy na FSS MU.  Přispívá do sekce Východní Asie.  Absolvovala čtvrtletní stáž na Velvyslanectví České republiky v Pekingu.

Filip Šebok

E-mail: filip.sebok@mail.muni.cz

Redaktor. Absolvent bakalářského oboru Mezinárodní vztahy na FSS MU a student bakalářského oboru Čínských kulturních studií na FF MU. Přispívá do sekce Východní Asie. Zajímá se  o východní Asii a americkou zahraniční politiku.  Působí v Institutu asijských studií fungujícím v rámci CENAA.

Tomáš Dvořák

E-mail: gen.dvorak@gmail.com

Redaktor. Absolvent bakalářského programu bezpečnostních studií přispívá do africké sekce. Působil v rozvojových projektech v Zambii a JAR, kde absolvoval stáž na Velvyslanectví ČR v Pretorii. Odborně se věnuje problematice potravinové bezpečnosti a investic do regionu jižní Afriky.

Lukáš Němec

E-mail: nemec9875@gmail.com

Student oboru Evropská studia a dříve i Bezpečnostní a strategická studia. Zaměřuje se na oblast Afriky, především pak na severní a západní část. Dále se věnuje problematice energetické bezpečnosti se zaměřením na přenosové soustavy a produktovody

Tomáš Zweifelhofer

E-mail: tom.zw@seznam.cz

Redaktor. Student bakalářských oborů Mezinárodních vztahů a Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. Přispívá do sekce Euroatlantický prostor. Jeho objektem zájmu je především zbrojní politika.

Pavel Vinkler

E-mail: pavel.vinkler@mail.muni.cz

Redaktor.Student magisterských oborů Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU a Latinskoamerická studia na FF UHK. Zaměřuje se především na oblast Latinské Ameriky a také na vojenskou a zbrojní politiku.

Marek Dvořáček

E-mail: marekd92@gmail.com

Redaktor. Student magisterského oboru Bezpečnostní studia na FSV UK. Přispívá do sekce jižní Asie. Mimo to se zajímá také o vesmírnou bezpečnost či proliferaci jaderných zbraní. Je součástí AMO Lectures for Young Asia Scholars (ALYAS) 2015/2016.

Denis Jansta

E-mail: jansta.denis@gmail.com

Redaktor. Študent bakalárskeho oboru Medzinárodné vzťahy a Bezpečnostné a strategické štúdiá na FSS. Počas svojho zahraničného študijného pobytu v Loughborough, UK. sa zaoberal problematikou ZSSR a spravodajských služieb. Zameriava sa na oblasť RF s dôrazom na zahraničnú a bezpečnostnú politiku.

Anna Macíčková

E-mail: macickova.anna@gmail.com

Redaktorka. Studentka bakalářského studia v oborech Bezpečnostní a strategická studia a Žurnalistika na FSS MU. Přispívá do sekce Latinská Amerika, zaměřuje se zejména na Venezuelu a severní státy Jižní Ameriky.

Tomáš Hruška

E-mail: 397647@mail.muni.cz

Redaktor. Student bezpečnostních a strategických studií a sociologie na FSS MU. Přispívá do sekce Latinská Amerika. Zaměřuje se zejména na Mexiko a ilegální obchod s drogami.

Lenka Martináková

E-mail: martinakovalena@gmail.com

Redaktorka. Studentka bakalářských oborů Evropská studia a Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. Přispívá do sekce Latinská Amerika, zaměřuje se na státy Chile, Argentina, Uruguay

Klára Šubíková

E-mail: 426976@mail.muni.cz

Redaktorka. Studentka bakalářských oborů Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy. Přispívá do sekce Jižní Asie. Zajímá se o problematiku Blízkého a Středního východu.

Michael Myklín

E-mail: info@sekuritaci.cz

Šéfredaktor. Student bakalářských oborů Mezinárodní vztahy a Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. Přispívá do sekce Východní Asie. Má za sebou semestrální pobyt na Univerzitě národní obrany ve Varšavě. Zaměřuje se na  problematiku Korejského poloostrova a zbraně hromadného ničení.

video Fault Lines: On the Front Lines with the Taliban

Aktuálně


iDNES

    Warning: simplexml_load_file(http://idnes.cz.feedsportal.com/c/34387/f/625936/index.rss): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Temporarily Unavailable in /mnt/data/accounts/s/sekuritaci/data/www/www/www/wp-content/themes/sekuritaci/sidebar.php on line 39

    Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://idnes.cz.feedsportal.com/c/34387/f/625936/index.rss" in /mnt/data/accounts/s/sekuritaci/data/www/www/www/wp-content/themes/sekuritaci/sidebar.php on line 39

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mnt/data/accounts/s/sekuritaci/data/www/www/www/wp-content/themes/sekuritaci/sidebar.php on line 41

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Anketa

Jaký bude osud Iráku?

Výsledky
Nahrávání ... Nahrávání ...

Spolupracujeme

Centrum pro bezpečnostní a strategická studia
C4SS
Jakub Janda
Project ARES