Výroční studentská konference „Bezpečnost v době neklidu“: call for papers

Kategorie Informace o studiu, Pozvánky | Autor: Redakce | 28. 2. 2013 | 23:39

Studentský portál (ne)jen o bezpečnosti Sekuritaci.cz společně s Centrem pro bezpečnostní a strategická studia ve spolupráci s Centrem bezpečnostních studií Metropolitní univerzity Praha Vás srdečně zvou k účasti na páté výroční studentské konferenci věnované soudobým bezpečnostním tématům.

Zejména vítáme návrhy příspěvků na následující aktuální bezpečnostní témata: boj proti terorismu, pirátství a extremismu, post-konfliktní rekonstrukce v Afghánistánu, proliferace jaderných zbraní. Vítáme však i návrhy příspěvků na další relevantní témata.

Konference se uskuteční v pátek 19. 4. 2013 v budově Fakulty sociálních věd Masarykovy univerzity (Joštova 10, Brno 602 00) a bude organizována ve spolupráci s Oddělením BSS Katedry politologie FSS MU.

Návrhy příspěvků zasílejte e-mailem na adresu conference@c4ss.cz do 3. 3. 2013. Návrh příspěvku by neměl přesáhnout 300 slov a musí být doručen v jednom z následujících formátů: Word Document (.doc) nebo Adobe Acrobat (.pdf). Návrh musí obsahovat název příspěvku, celé jméno autora/autorky, kontaktní e-mailovou adresu, ročník studia a název instituce, na které autor/ka studuje. Autoři vybraných příspěvků budou informováni e-mailem v polovině března 2013.

Písemné verze všech příspěvků přednesených na konferenci budou zveřejněny ve sborníku, který bude publikován po skončení konference. Požadavky na délku písemné verze jejich příspěvku a informace o citační normě budou potvrzeným přispěvovatelům upřesněny na webových stránkách http://www.cbss.cz a http://www.c4ss.cz. Obecné pokyny pro zpracování písemných verzí příspěvků lze najít zde, okyny pro přípravu ústních prezentací zde.

Účast na konferenci je zdarma. Registrace neprezentujících zájemců o účast na konferenci bude realizována elektronickou formou v březnu 2013.

video Fault Lines: On the Front Lines with the Taliban

Aktuálně


iDNES

    Warning: simplexml_load_file(http://idnes.cz.feedsportal.com/c/34387/f/625936/index.rss): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Temporarily Unavailable in /mnt/data/accounts/s/sekuritaci/data/www/www/www/wp-content/themes/sekuritaci/sidebar.php on line 39

    Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://idnes.cz.feedsportal.com/c/34387/f/625936/index.rss" in /mnt/data/accounts/s/sekuritaci/data/www/www/www/wp-content/themes/sekuritaci/sidebar.php on line 39

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mnt/data/accounts/s/sekuritaci/data/www/www/www/wp-content/themes/sekuritaci/sidebar.php on line 41

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Anketa

Jaký bude osud Iráku?

Výsledky
Nahrávání ... Nahrávání ...

Spolupracujeme

Centrum pro bezpečnostní a strategická studia
C4SS
Jakub Janda
Project ARES